NAŠI PARTNEŘI

Česká inovace poskytuje služby určené k podpoře českého průmyslu, začínajících projektů a technologických společností. Nabízíme klíčové služby: Propagace a marketing inovací ČR, Zpracování analýz a strategických dokumentů, Finanční nástroje pro rozvoj inovací a podnikání.

Autodesk je předním výrobcem softwaru pro 3D navrhování, projektování a zábavu. Společnost Autodesk zpřístupňuje špičkovou inovační technologii pro běžné uživatele, protože dodává inovativní, oblíbený software, který se jednoduše používá a nasazuje v podnicích všech velikostí. Autodesk také zajišťuje snadnou rozšiřitelnost a integraci veškerého softwaru. Staví totiž na otevřené architektuře a na včasné dostupnosti jednotlivých řešení díky rychlému cyklu vývoje a prodeje.

Festo je předním celosvětovým dodavatelem automatizační techniky a také společnost, která se výrazně angažuje v oblasti poskytování průmyslových školení a vzdělávacích programů. Cílem společnosti FESTO je dosažení maximální produktivity a konkurenceschopnosti pro své zákazníky.

SimpleCell prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí na technologii SIGFOX. Pomocí sítě SIGFOX mohou věci, senzory a zařízení být nezávislá na elektřině, vydržet na bateriích pět až patnáct let, komunikovat s velmi vysokou spolehlivostí a bezpečností. Jednoduché programátorské rozhraní umožňuje nad daty postavit aplikace, či je integrovat do podnikových systémů v řádu hodin či dnů. Síť je v České republice budována ve spolupráci se společností T-Mobile, která poskytuje svoji infrastrukturu pro umístění základnových stanic. Typickými oblastmi stovek aplikací sítě SIGFOX v Evropě jsou odečty vody, elektřiny, plynu, parkovací senzory, Industry 4.0, SmartCity, zabezpečovací zařízení, logistika, sledování teplot při transportu a uskladnění, péče o seniory, měření srážek a průtoků na záplavových potocích apod.

EY patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství. Clem společnosti EY je přispívat nejen k rozvoji podnikatelské sféry,ale lidského společenství jako celku.

Je Erste Group jedním z největších poskytovatelů finančních služeb ve východní části Evropské Unie jak podle počtu klientů, tak podle objemu aktiv. Mimo tradičně silnou pozici v retailovém bankovnictví a v obchodě s privátními klienty, je Erste Group rovněž významným hráčem na poli korporátního bankovnictví, kde se zaměřuje zejména na podnikové financování, transakce na kapitálových trzích, poradenství, financování nemovitostí a služby pro veřejný a neziskový sektor.

Prusa Research je česká firma vyrábějící 3D tiskárny. Byla založena v roce 2009 Josefem Průšou. Všechny tiskárny produkované společností jsou open source - to znamená, že jejich konstrukční plány jsou plně k dispozici online a kdokoliv je může použít a tak např. vylepšít stávající tiskárnu.

Asociace virtuální a rozšířené reality vytváří komunitu odborníků, akademiků, podnikatelů i zapálených nadšenců. Pomáhá VR a AR inovacím na svět a pořádá největší oborový festival ve střední a východní Evropě.

MM Průmyslové spektrum je technický měsíčník specializovaný na strojírenství vycházející v České republice od roku 1997. Přináší zejména informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých odvětvích oboru s důrazem na výrobu a praxi. Dalšími okruhy zájmu jsou poslední novinky vědecko-technického výzkumu, otázky související s řízením a financováním průmyslových podniků, rozhovory se zajímavými lidmi, recenze, informace o veletrzích a výstavách, technické zajímavosti a další. Časopis je určen střednímu a vyššímu managementu podniků, konstruktérům a technologům, dovozcům a vývozcům, pracovníkům výzkumu a vývoje, učitelům a studentům vysokých a středních odborných škol.