top of page
banner-nasi-partneri-1920x400.jpg
ceska-inovace(1).png

Česká inovace poskytuje služby určené k podpoře českého průmyslu, začínajících projektů a technologických společností. Nabízíme klíčové služby: Propagace a marketing inovací ČR, Zpracování analýz a strategických dokumentů, Finanční nástroje pro rozvoj inovací a podnikání.

autodesk_edited.png

Autodesk je předním výrobcem softwaru pro 3D navrhování, projektování a zábavu. Společnost Autodesk zpřístupňuje špičkovou inovační technologii pro běžné uživatele, protože dodává inovativní, oblíbený software, který se jednoduše používá a nasazuje v podnicích všech velikostí. Autodesk také zajišťuje snadnou rozšiřitelnost a integraci veškerého softwaru. Staví totiž na otevřené architektuře a na včasné dostupnosti jednotlivých řešení díky rychlému cyklu vývoje a prodeje.

festo(1).png

Festo je předním celosvětovým dodavatelem automatizační techniky a také společnost, která se výrazně angažuje v oblasti poskytování průmyslových školení a vzdělávacích programů. Cílem společnosti FESTO je dosažení maximální produktivity a konkurenceschopnosti pro své zákazníky.

autodesk-logo-sigfox-150.jpg

Sigfox Česká republika je prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí na technologii SIGFOX. V České republice momentálně síť pokrývá 96 % české populace a zasahuje tak i do míst bez dosahu GSM signálu mobilních operátorů. Řešení na technologii Sigfox však nejsou limitována hranicemi České republiky. Sigfox funguje v 67 zemích světa, které tvoří 90% celosvětového HDP a pokrývá zde miliardu lidí. Senzory a zařízení fungující na Sigfoxu mohou být nezávislá na elektřině, vydržet na bateriích v řádu několika let, komunikovat s velmi vysokou spolehlivostí a bezpečností. Zároveň cena modemů i komunikace v řádu desítek korun usnadňuje masové nasazení miliónů zařízení v České republice.

EY(1).png

EY patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství. Clem společnosti EY je přispívat nejen k rozvoji podnikatelské sféry,ale lidského společenství jako celku.

erste(1).png

Je Erste Group jedním z největších poskytovatelů finančních služeb ve východní části Evropské Unie jak podle počtu klientů, tak podle objemu aktiv. Mimo tradičně silnou pozici v retailovém bankovnictví a v obchodě s privátními klienty, je Erste Group rovněž významným hráčem na poli korporátního bankovnictví, kde se zaměřuje zejména na podnikové financování, transakce na kapitálových trzích, poradenství, financování nemovitostí a služby pro veřejný a neziskový sektor.

prusa(1).png

Prusa Research je česká firma vyrábějící 3D tiskárny. Byla založena v roce 2009 Josefem Průšou. Všechny tiskárny produkované společností jsou open source - to znamená, že jejich konstrukční plány jsou plně k dispozici online a kdokoliv je může použít a tak např. vylepšít stávající tiskárnu.

avrar(1).jpg

Asociace virtuální a rozšířené reality vytváří komunitu odborníků, akademiků, podnikatelů i zapálených nadšenců. Pomáhá VR a AR inovacím na svět a pořádá největší oborový festival ve střední a východní Evropě.

MM(1).png

MM Průmyslové spektrum je technický měsíčník specializovaný na strojírenství vycházející v České republice od roku 1997. Přináší zejména informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých odvětvích oboru s důrazem na výrobu a praxi. Dalšími okruhy zájmu jsou poslední novinky vědecko-technického výzkumu, otázky související s řízením a financováním průmyslových podniků, rozhovory se zajímavými lidmi, recenze, informace o veletrzích a výstavách, technické zajímavosti a další. Časopis je určen střednímu a vyššímu managementu podniků, konstruktérům a technologům, dovozcům a vývozcům, pracovníkům výzkumu a vývoje, učitelům a studentům vysokých a středních odborných škol.

autodesk-logo-3d-wiser-150-barva.jpg

3Dwiser s.r.o. je přední český dodavatel a distributor dostupných a spolehlivých, profesionálních technologií 3D tisku a skenování. Poskytuje kompletní služby v oblasti aditivní výroby – od poradenství přes zakázkový tisk až po školení a technickou podporu. V Praze provozuje unikátní Aplikační centrum 3D tisku pomáhající s optimálním nasazením a rozšiřováním aditivní výroby v průmyslu a výrobě s rychlou návratností investice; zájemcům je k dispozici také pobočka v Olomouci.

bottom of page